TORTË, QIRINJ DHE MIQ TË FTUAR/ Ja si ka zgjedhur Enixhel Shkira ta festojë ditëlindjen (VIDEO) – AlpeGossip
TORTË, QIRINJ DHE MIQ TË FTUAR/ Ja si ka zgjedhur Enixhel Shkira ta festojë ditëlindjen (VIDEO)

TORTË, QIRINJ DHE MIQ TË FTUAR/ Ja si ka zgjedhur Enixhel Shkira ta festojë ditëlindjen (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Einxhel Shkira, është sot vajza e ditëlindjes.

Ajo ka mbledhur personat më të ngushtë të rrethit të saj dhe ka pritur mesnatën, që ta festonin së bashku ditën e saj të shënuar.

Të rinjtë kanë darkuar, kanë qeshur e janë argëtuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa pamjet nuk munguan as në Instagram.

Sapo ka hyrë mesnata, miqtë i kanë mbyllur sytë Einxhelit, e kanë çuar përballë tortës  dhe i kanë kënduar këngën e ditëlindjes.

Në videot e publikara në rrjete sociale, Einxhel shfaqet tepër e lumtur dhe duket se e ka shijuar në maksimum ditën e saj.

Këtë sezon televiziv, moderatorja u rikthye në ekran me emisionin “Binjakët”, në krah të Romeo dhe Donald Veshajt.