“CA TË LOGLA…”/ Aulonën dhe Fatmën në fillimet e karrierës nuk do i njihni! (FOTO) – AlpeGossip
“CA TË LOGLA…”/ Aulonën dhe Fatmën në fillimet e karrierës nuk do i njihni! (FOTO)

“CA TË LOGLA…”/ Aulonën dhe Fatmën në fillimet e karrierës nuk do i njihni! (FOTO)

Aulona Musta ka publikuar në Insta story një foto saj dhe Fatmës para shtatë vitesh, pra që nga viti 2013.

Ajo që na bie menjëherë në sy tek të dyja janë flokët, Fatma i ka pasur ngjyrë më të errët dhe më të gjatë nga ç’i ka tani. Ndërsa Aulona nuk ka qenë kokëkuqe, por i ka pas flokët ngjyrë çokollate mund të themi. Karakteristika të tjera më të detajuara nuk vihen re, pasi siç e shikoni nuk mund të themi që “mezi i njohëm” pasi ndryshimi nuk është i madh.

Dhe sigurisht humori që bëjnë të dyja bashkë nuk mund të mos e përmendim, edhe sikur është Aulona ajo që na i vë në dukje edhe në këtë rast me shkrimin e saj në foto:” Ca te logla dhe te mila”, duke treguar kështu kohën e gjatë që ka kaluar.