“MË MUNGON”/ Dj Dagz i dedikon Pajtimit fjalët më të ndjera nga brenda shtëpisë (VIDEO) – AlpeGossip
“MË MUNGON”/ Dj Dagz i dedikon Pajtimit fjalët më të ndjera nga brenda shtëpisë (VIDEO)

“MË MUNGON”/ Dj Dagz i dedikon Pajtimit fjalët më të ndjera nga brenda shtëpisë (VIDEO)

Mbrëmjen e së premtes Dj PM dhe Dj Dagz u eliminuan nga “Big Brother VIP”, mirëpo ky i fundit u rikthye pasi për ta u hap një televotim.

Dagzin e ka marrë malli për mikun e tij dhe përgjatë këtyre ditëve është parë goxha i mërzitur. Sot ai i ka dedikuar disa fjalë zemre që nga brenda shtëpisë.

“It’s PM to the Dagz now and forever (tani dhe përgjithmonë). Miss you (Më mungon)”, i ka shkruar Dagz.