Rozana Radi KOPJON Pamela Anderson/ Provokon me format në bregdet (FOTO) – AlpeGossip
Rozana Radi KOPJON Pamela Anderson/ Provokon me format në bregdet (FOTO)

Rozana Radi KOPJON Pamela Anderson/ Provokon me format në bregdet (FOTO)

Rozana Radi, këngëtarja shqiptare është shfaqur me rroba banjosh në bregdet. Ajo që vihet re është kostumi i banjos që ka zgjedhur, me ngjyrë të kuqe, identik siç vishte diva e “Baywatch”, Pamela Anderson.
Aktorja Pamela Anderson dhe Rozana Radi
Rozana Radi, këngëtarja shqiptare është shfaqur mjaft provokuese në disa foto në bregdet. Aktorja është mjaft aktive në rrjetet scoiale ku ndan me ndjekësit ndodhi të ndryshme nga jeta e saj private. Mirëpo këtë rradhë është bërë një kopje e divës Pamela Anderson. E veshur me një body të kuq, Rozana duket mjaft seksi.

“Kur xhirohet nje spot! “- shkruan moderatorja anash fotove, që na lë të kuptojmë se bëhet fjalë për ndonjë reklamë.

Kohët e fundit, Rozana po merret me moderimin e emisionit të saj “Boom”, së bashku me Fiori Dardhën.

 

Kenga e detit mbaron ne breg apo ne zemren e atij qe e degjon?????

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on

Kur xhirohet nje spot ! BOOM 💥 @rtvoranews @fioridardha

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on