E kthyer në IMAZH SEKSI/ Beatrix nuk lë rast pa treguar gjoksin e bërë (FOTO) – AlpeGossip
E kthyer në IMAZH SEKSI/ Beatrix nuk lë rast pa treguar gjoksin e bërë (FOTO)

E kthyer në IMAZH SEKSI/ Beatrix nuk lë rast pa treguar gjoksin e bërë (FOTO)

Kur doli në fillim në skenë, gjëja e fundit që mund t’i shkonte ndër mend Beatrix Ramosës, ishte që t’i imponohej publikut si një imazh seksi. Duke dalë shumë e re dhe me një pamje gati fëmijërore, Trixa krijoi veçantinë e saj dhe u bë shumë e dashur për të gjithë.

Por, tani që është e rritur, ajo mori vendimin që të rregullojë dekoltenë e saj, duke e rritur disa numra dhe plazhi është vendi i duhur për ta treguar. Tani po që mund të themi se është një bombë seksi.