Në garderobën e pranverës duhet se patjetër një xhaketë si kjo – AlpeGossip
Në garderobën e pranverës duhet se patjetër një xhaketë si kjo

Në garderobën e pranverës duhet se patjetër një xhaketë si kjo

Stinës së ftohtë po i vjen fundi dhe duke qenë se pranvera është në prag, duhet menduar për garderobën e re. Çfarë ju duhet më shumë se të tjerat është vetëm një xhaketë.

Por si do të duket xhaketa e kësaj pranvere? Nëse ende nuk ju ka rënë në sy trendet që po bëjnë namin në Instagram, ua themi ne!

 

 

Xhaketë lëkure me shumë ngjyra, sipas humorit tuaj! Do të dukeni chic dhe të veshur shtrenjtë.

Xhaketa këmishë

Xhaketa me ngjyra neutrale

 

Mund t’i vishni në çdo orë të ditës dhe janë lehtësisht të kombinueshme.

 

Xhaktat ‘e punës’

 

Quhen kështu për shkak të formës së tyre të fryrë, por janë një opsion perfekt për punë dhe jo vetëm. Mund t’ vishni me çdo gjë; që nga fundet e ngushta deri tek streçet më të rehatshme që keni.