E kritikuan se doli me tanga/ Klaudia Pepa ua kthen kështu komentuesve (VIDEO) - AlpeGossip
E kritikuan se doli me tanga/  Klaudia Pepa ua kthen kështu komentuesve (VIDEO)

E kritikuan se doli me tanga/ Klaudia Pepa ua kthen kështu komentuesve (VIDEO)

Balerina e njohur, që pas ndarjes nga ish bashkëshorti, Albi Nako, është përballur me një lumë kritikash në llogaritë e saj sociale. Përveç Albit, një tjetër arsye janë edhe postimet provokuese. I tillë ishte edhe i fundit të cilin Klaudia Pepa e poston pa ndrojtjen më të vogël, pavarësisht kritikave që i bëhen. Balerina u shfaq në plazh e veshur me një palë rroba banjo në formën e tangave dhe kaq mjaftoi që të kapej sërish me komentuesit. Madje ajo sot, si kundërpërgjigjie, bën edhe një tjetër postim të ngjashëm. Këtë video ku duken edhe më qartë të pasmet e saj.

🌊…!

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on