Epo këtë se prisnim! Rasheli publikon foton pa make up, fansja “e gjuan” para të gjithëve pa pikë turpi! – AlpeGossip
Epo këtë se prisnim! Rasheli publikon foton pa make up, fansja “e gjuan” para të gjithëve pa pikë turpi!

Epo këtë se prisnim! Rasheli publikon foton pa make up, fansja “e gjuan” para të gjithëve pa pikë turpi!

Po “vrasim” mendjen të dimë se si e ka pritur Rasheli këtë!

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar dhe jo më kot numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilëve u dhuron gjithmonë foto seksi e të nxehta duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura.

Por së fundmi Rasheli ka publikuar një foto ku shfaqet pa make up ku nuk mund të mungonin komentet pozitive nga më të ndryshmet. Madje një fanse femër ka shkuar aq larg, saqë i ka thënë Rashelit se për të do bëhej lesbike.

Rasheli nuk i ka kthyer përgjigje, as nuk e ka pëlqyer komentin, por duhet ta pranojmë që kjo ishte një deklaratë shumë e fortë.