”E ARDHMJA JANË FEMRAT”/ Elita Rudi poston foton e veçantë nga dasma e kunatit – AlpeGossip
”E ARDHMJA JANË FEMRAT”/ Elita Rudi poston foton e veçantë nga dasma e kunatit

”E ARDHMJA JANË FEMRAT”/ Elita Rudi poston foton e veçantë nga dasma e kunatit

Elita Rudi, moderatorja bukuroshe njëkohësisht dhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Gjiko, ditën e sotme ka bërë një postim tepër të veçantë në Instagram.

Pak ditë më parë ajo dhe shumë VIP-a të tjerë kanë qenë të pranishëm në dasmën e vëllait të Gjikos, Arbër Gjikollit, personazh ky shumë i njohur për muzikën shqiptare.

Në dasmën e tij, Elita së bashku me  Dhurata Dorën, Encën, Natyrën(motra e Elitës) dhe Sara Hoxhën(e dashura e Ledrit) kanë pozuar para pasqyrës. Moderatorja bukuroshe e ka postuar këtë foto në Instagram dhe e ka shoqëruar me përshkrimin: E ardhmja janë femrat.

Mesa duket bukuroshet ja dinë rëndësinë dhe e vlerësojnë shumë njëra-tjetrën por mbi të gjitha fatin e të qenurit femër! /AlpeGossip.al