”AJO RRITET, UNË PLAKEM”/ Jul Deda poston foton emocionuese me të bijën – AlpeGossip
”AJO RRITET, UNË PLAKEM”/ Jul Deda poston foton emocionuese me të bijën

”AJO RRITET, UNË PLAKEM”/ Jul Deda poston foton emocionuese me të bijën

Një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar është padyshim Julian Deda. Batutat e tij i bëjnë të gjithë të qeshin. Juli jo vetëm që është një aktor i mirë, ai është po ashtu një familjar për t’u marrë shembull.

Aktori është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe një pjesë të mirë të postimeve ia kushton familjes së tij. Juli tashmë na ka prezantuar me gruan, djalin, prindërit, nipërit e mbesat dhe së fundmika publikuar një foto me të bijën në profilin e tij të Instagramit e cila është rritur goxha.

Në foton në fjalë Juli ka shkruar: ‘Ajo rritet, unë plakem. Zemra ime.’ Epo normale vitet i lënë gjurmët e tyre te gjithsecili, te fëmijët, te të rriturit dhe tek të vjetrit, pa asnjë dallim!