PUTHJE DHE LEDHATIME ROMANTIKE/ Xhensila sapo postoi videon më të bukur me Besin – AlpeGossip
PUTHJE DHE LEDHATIME ROMANTIKE/ Xhensila sapo postoi videon më të bukur me Besin

PUTHJE DHE LEDHATIME ROMANTIKE/ Xhensila sapo postoi videon më të bukur me Besin

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të dashura të publikut. Ata janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe nuk ngurrojnë ta tregojnë dhe publikisht këtë me anë të postimeve të shumta që bëjnë.

Ditën e sotme, xhensila ka postuar një video vërtet romantike në Instagramin e saj ku Besi shfaqet duke e puthur me shumë dashuri. Ajo e ka shoqëruar videon me disa emoji domatesh të cilat shumë shpesh i kemi parë në postimet romatike të çiftit. /AlpeGossip.al