STRESI RIKTHEHET ME KEISIN/ E ëma e reperit bashkon çiftin (FOTO) – AlpeGossip
STRESI RIKTHEHET ME KEISIN/ E ëma e reperit bashkon çiftin (FOTO)

STRESI RIKTHEHET ME KEISIN/ E ëma e reperit bashkon çiftin (FOTO)

Reperi i njohur e që po bën namin me hitet e tij, Stresi ka qenë shumë i komentuar së fundmi edhe për jetën e tij private. Ndarja e tij nga Keisi vazhdon të jetë në fokusin e mediave dhe mesazhet e koduara mes tyre kanë nisur aludimet se ata janë bashkuar.

Vetë Stresi në një intervistë pak kohë më parë tha se me Kejsin është në pauzë dhe një ditë mund t’i rishihnim sërish bashkë.

Burime pranë çiftit kanë thënë për “Panorama plus” se Stresi po ribashkohet me Keisin falë këmbënguljes së nënës së tij, Shpresa Lushaj, e cila nuk e humbi durimin për të negociuar me ta, pasi Keisin ajo e do shumë dhe e sheh si nusen ideale.