“DUKE THYER REKORDE”/ Tayna poston foton seksi, Mozzik nuk rri pa i thënë dy fjalë – AlpeGossip
“DUKE THYER REKORDE”/ Tayna poston foton seksi, Mozzik nuk rri pa i thënë dy fjalë

“DUKE THYER REKORDE”/ Tayna poston foton seksi, Mozzik nuk rri pa i thënë dy fjalë

Reperja e njohur Tayna ë duke korrur suksesin dhe ndodhet në majat e tij, çdo këngë e publikuar nga ajo është kthyer në hit, aq më tepër kur ka sjellë bashkëpunime me këngëtarë të famshëm. Rasti i fundit është bashkëpunimi me Mozzik me këngën që u kthye në një mega hit “Edhe ti”.

Në faqen e saj të Instagramit Tayna ka postuar një foto ku ndodhet në Los Angeles, California. me një telefon në dorë dhe e mbështetur në një mur plot ngjyra e vizatime reperja pozon dhe duket shumë seksi. “Personi qe keni kerkuar momentalisht doesn’t give a fuck” ka shkruajtur reperja, pra ka nënkuptuar që nuk i intereson se çfarë po bëhet.

Ndërkohë shohim që bashkëpunuesi i saj, Mozzik i ka lënë një koment pikant:” Personin qe kerkoni është duke thyer rekorde” dhe e ka shoqëruar me buzëqeshje e zemra. Koment që qëndron plotësisht, sepse Tayna (bashkë me Mozzik) janë vërtetë duke thyewr rekorde, me klikimet e shumta dhe renditjen si kënga e dytë më e dëgjuar në Gjermani. ALPEgossip.al

 

 

 

AlpeGossip.al