“DEGJENERIM PËR VESHËT”/ Ana publikon këngën e parë, por kritikat qenë të shumta në rrjet (FOTOT) – AlpeGossip
“DEGJENERIM PËR VESHËT”/ Ana publikon këngën e parë, por kritikat qenë të shumta në rrjet (FOTOT)

“DEGJENERIM PËR VESHËT”/ Ana publikon këngën e parë, por kritikat qenë të shumta në rrjet (FOTOT)

Ana Lleshi publikoi ditën e djeshme këngën e saj të parë, me titullin “Deal”. Menjëherë pas publikimit të këngës, ndjekësit kanë reaguar duke komentuar e kritikuar ish konkurrenten e Përputhen në Youtube.

Ndjekësit mendojnë se Ana nuk ka aspak zë për të kënduar dhe këngës nuk i kuptohet asnjë fjalë.

Krahas kësaj ata mendojnë se muzika shqiptare është kthyer në llum.

Më poshtë do të gjeni disa prej komenteve të shkëputura nga Youtube.