SHERR NË KONCERTIN E REPERIT/ Fansi e gjuan, ja reagimi i këngëtarit (VIDEO) – AlpeGossip
SHERR NË KONCERTIN E REPERIT/  Fansi e gjuan, ja reagimi i këngëtarit  (VIDEO)

SHERR NË KONCERTIN E REPERIT/ Fansi e gjuan, ja reagimi i këngëtarit (VIDEO)

Reperi shqiptar, Azet është bërë mjaft i njohur jo vetëm në Shqipëri por edhe në Gjermani dhe Zvicër ku dhe ka pjesën më të madhe të fansave. Azeti së fundmi ka nisur turin e tij të quajtur ‘Super Plus’ ku ka udhëtuar në disa vende në Ballkan dhe ka dhënë koncertet e tij.

Së fundmi, ai ka qenë në Prizren ku dhe siç duket koncerti nuk ka përfunduar aspak paqësisht. Teksa ai ka qenë duke performuar. disa prej fansave e kanë sulmuar reperin shqiptar. Azeti nuk e ka lënë me aq dhe menjëherë i është kthyer fansit duke e gjuajtur atë.

Në videon e siguruar nga fansat shihet se pavarësisht se rojet mundohen ta mbajnë, Azeti i është kthyer fansit që siç duket e ka nxehur shumë.