PLAZH NË NËNTOR/ Miss-i shqiptar tërbon rrjetin me pozat NUDO në rërë (FOTO) – AlpeGossip
PLAZH NË NËNTOR/ Miss-i shqiptar tërbon rrjetin me pozat NUDO në rërë (FOTO)

PLAZH NË NËNTOR/ Miss-i shqiptar tërbon rrjetin me pozat NUDO në rërë (FOTO)

Këtë vit ajo e ka fituar çmimin ‘Miss Grand Albania 2018’.
Modelja dhe këngëtarja shqiptare Dashuria Bilaj është fituesja e ‘Miss Grand 2018’, shkruan lajmi.net

Mirëpo ky çmim nuk i dha vëmendjen që e mori me pozat 100 nudo në bregdet.

Në mediat shqiptare po qarkullojnë disa fotografi në të cilat Missi shihet pa asnjë rrobë në trup duke marrë poza të ndryshme të cilat bëjnë publikun ta kthejë kokën nga ajo