NUK HUMBET RAST PËR TA PËRDORUR/ Ja sa kushton aksesori luksoz i Arbana Osmanit (FOTO) – AlpeGossip
NUK HUMBET RAST PËR TA PËRDORUR/ Ja sa kushton aksesori luksoz i Arbana Osmanit (FOTO)

NUK HUMBET RAST PËR TA PËRDORUR/ Ja sa kushton aksesori luksoz i Arbana Osmanit (FOTO)

Arbana Osmani, moderatorja e njohur shqiptare qshtë një nga personazhet më të ndjekura e të pëlqyera për publikun. Ajë është gjatë gjithë kohës aktive në rrjetet sociale duke postuar foto dhe video nga jeta e saj private ose publike. Vetëm së fundmi ajo ishte në një udhëtim së bashku me të dashurin e saj Eduart në Zvicër.

Ditën e djeshme ajo ka postuar një foto tepër të bukur teksa pozon elegante për kamerën. E veshur me fustan, xhaketë dhe çizme, Arbana duket më moderne se kurrë.

Në veshjen luksoze të Arbanës ku gjithashtu bie në sy dhe çanta e saj e famshme ”Prada”, mund të shikojmë se moderatoja ka përdorur për xhaketën e saj një rrip tepër të veçantë të markës së shtrenjtë ”Dior”.

Me aë të një kërkimi të thjeshtë, mundëm të gjenim se aksesori ka kushtuar plotë 880$. Ju kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që moderatoja shfaqet me një rrip beli të ”Dior”. Mesa duket, i paska pikë të dobët! /AlpeGossip.al