''BUZËT KAQ TË EGZAGJERUARA, MODË LESHI''/ Genta Gjalpi i kthehet ndjekësit: Meqë i bënë të gjitha... - AlpeGossip
”BUZËT KAQ TË EGZAGJERUARA, MODË LESHI”/ Genta Gjalpi i kthehet ndjekësit: Meqë i bënë të gjitha…

”BUZËT KAQ TË EGZAGJERUARA, MODË LESHI”/ Genta Gjalpi i kthehet ndjekësit: Meqë i bënë të gjitha…

Genta Gjalpi ish-banorja e Big Brother është një personazh tepër aktive në Instagram. Ajo poston gjatë gjithë kohës fot e video me anë të së cilave arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Këtë herë, Genta ka publikuar një video ku duket e lyer dhe e kuruar në maksimum teksa filmon veten. Sigurisht komentet pozitive nuk mungojnë por neve vëmendjen na e tërhoqi një ndjekës i cili e kritikonte Gentën për diçka.

Ai i shprehet se femrat e kanë ekzgjeruar me trendin e buzëve të bëra që sipas tij është një ”modë leshi”.

E sigurisht, Genta e njohur për tipin e saj pa komplekse i është kthyer duke i thënë: E di pz po i bënë të gjitha i bëra dhe unë.