“BRAVO NANO”! Mozzik bën publike bisedën me të ëmën, shihni ç’i thotë ajo (FOTO) – AlpeGossip
“BRAVO NANO”! Mozzik bën publike bisedën me të ëmën, shihni ç’i thotë ajo (FOTO)

“BRAVO NANO”! Mozzik bën publike bisedën me të ëmën, shihni ç’i thotë ajo (FOTO)

Mozzik është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm të momentit. Këngët e tij kthehen menjëherë në hite, duke thyer rekord klikimesh në kanalin e Youtubit.

Në shumë intervista, reperi ka treguar se të gjithë suksesin ia dedikon familjes, e cila e ka mbështetur në çdo hap. Ai ka publikuar së fundmi një bisedë me të ëmën në rrjete sociale, ku shihet se ajo i ka shkruar fjalët më të ëmbla.

“Bravo nano! Ishalla veç suksese dhe mirë, të përqafoj shumë drita ime”, janë fjalët e nënës së Mozzikut.