Drejtësia të “zhvesh”/ Jurista SEKSI Redona Koçi “ÇMEND” fansat duke bërë TWERK dhe duke nxjerr…(FOTO) – AlpeGossip
Drejtësia të “zhvesh”/ Jurista SEKSI Redona Koçi “ÇMEND” fansat duke bërë TWERK dhe duke nxjerr…(FOTO)

Drejtësia të “zhvesh”/ Jurista SEKSI Redona Koçi “ÇMEND” fansat duke bërë TWERK dhe duke nxjerr…(FOTO)

Redona Koçi është një nga modelet e “Instagramit”, e cila prezantohet si avokate me profesion. Së fundi, ajo ka realizuar një set fotosh provokuese nga krevati, me të brendshme, poza që janë shoqëruar me shumë komente të nxehta nga meshkujt në “Instagram”.

Duket se të provokuar nga linjat dhe pozat e saj të nxehta, por juristja seksi nuk ka ndalur me kaq.

Së fundmi ka publikuar një video në storin e saj duke bërë twerk në mënyrën më sensuale duke treguar të pasmet e saj bomabastike. /AlpeNews.al