NË SHTËPINË E “BBV” HYN NJË TORTË/ Ja momenti kur Fifi dhe Semi e hanë me duar (VIDEO) – AlpeGossip
NË SHTËPINË E “BBV” HYN NJË TORTË/ Ja momenti kur Fifi dhe Semi e hanë me duar (VIDEO)

NË SHTËPINË E “BBV” HYN NJË TORTË/ Ja momenti kur Fifi dhe Semi e hanë me duar (VIDEO)

– Në Big Brother VIP, ka arritur një tortë nga “Vëllai i Madh”, që nuk dihet a është pjesë e ndonjë loje. Mirëpo banorët e kanë pritur me shumë entuziazëm këtë tortë, duke e shijuar në maksimum.

Në pamje janë paraqitur Fifi, Semi, Arditi dhe Monika duke e ngrënë plotësisht me duar.

VIDEO