NDRYSHIM “I FRIKSHËM” NË TRUP/ Tayna nxjerr në pah të pasmet (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIM “I FRIKSHËM” NË TRUP/ Tayna nxjerr në pah të pasmet (FOTO)

NDRYSHIM “I FRIKSHËM” NË TRUP/ Tayna nxjerr në pah të pasmet (FOTO)

Është kthyer në fenomen në një kohë fare të shkurtër dhe tani nuk mund t’a mohojmë se Tayna është një prej personazheve më të komentuar tanimë.

Por jo vetëm me këngët e saj, Tayna tërheq vëmendje dhe me linjat e saja trupore.

Kohët e fundit Tayna publikon mjaft Instastories ku ekspozon trupin dhe tregon se në fakt ka shtuar në peshë, dhe nëse na pëlqente më parë tani mund të themi se duket me të vërtetë bombastike me format e saj më të mbushura.