“MË FAL QETËSINË QË NUK E KISHA….”/ Mikela zbulon se është në një lidhje dashurie: Po bashkejetojmë prej tre muajsh – AlpeGossip
“MË FAL QETËSINË QË NUK E KISHA….”/ Mikela zbulon se është në një lidhje dashurie: Po bashkejetojmë prej tre muajsh

“MË FAL QETËSINË QË NUK E KISHA….”/ Mikela zbulon se është në një lidhje dashurie: Po bashkejetojmë prej tre muajsh

Ish-banorja e Big Brother VIP, Mikela Pupa ka zbuluar se ështënë një lidhje dashurie.

Teksa ishte e ftuar si opinioniste në “Për’puthen”, ajo tregoi se ka gjetur partnerin ideal.

Mikela zbuloi gjithashtu se me personin në fjalë fillimisht kanë qenë shokë dhe më pas kanë nisur një lidhje dashurie ku tashmë po bashkëjeton me të prej tre muajsh.

“Jam me dikë që është shumë i urtë, është shumë i dashur dhe më fal atë qetësinë që nuk e kisha gjetur kurrë më përpara. Po bashkëjetoj më dikë. Kemishumë kohë që njihemi, kemi qenë shumë shokë më përpara dhe që po bashkëjetojmë kemi vetëm tre muaj.“-tha ajo.