“TRADHTAR. DO TË VRAS DEA”/ Ronaldo poston videon e Kristit me… – AlpeGossip
“TRADHTAR. DO TË VRAS DEA”/ Ronaldo poston videon e Kristit me…

“TRADHTAR. DO TË VRAS DEA”/ Ronaldo poston videon e Kristit me…

Disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 2” kanë qenë mbrëmë të pranishëm në një event në Tiranë.

Në rrjetet sociale nuk kanë munguar postimet me njëri-tjetrin. Por Ronaldo Sharka si gjithmonë ka nisur me ngacmimet e tij.

Ai ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqen Jori Delli dhe Krist Aliaj.  Ky i fundit po i thoshte diçka në vesh bukuroshes brune dhe gazetari e ngacmon.

“Tradhtar! Do të të vrasë Dea”/ Ronaldo poston videon

“O Kristi, o tradhtar. Do të vrasi Dea Mishel”, dëgjohet të thotë Ronaldo, i cili bashkëngjitur me këtë video shkruan: “O Kristi tradhtar! T’a gjen Dea ty po he”.

“Tradhtar! Do të të vrasë Dea”/ Ronaldo poston videon

Sharka përmendi pikërisht Dea Mishel, pasi kjo e fundit në disa postime në rrjetet sociale shprehej se ajo dhe Kristi janë në një marrëdhënie. Por më vonë, Dea sqaroi se ishte shaka dhe se ato janë thjesht miq dhe janë në marrëdhënie pune.