KËNGËTARIN SHQIPTAR E GJEN “BELAJA”/ Ja pse detyrohet” ta ndryshojë” emrin e tij (FOTO) – AlpeGossip
KËNGËTARIN SHQIPTAR E GJEN “BELAJA”/ Ja pse detyrohet” ta ndryshojë” emrin e tij (FOTO)

KËNGËTARIN SHQIPTAR E GJEN “BELAJA”/ Ja pse detyrohet” ta ndryshojë” emrin e tij (FOTO)

Seven Saraçi është një nga reperët më të pëlqyer nga publiku e sidomos nga të rinjtë. Këngët e tij janë kthyer në hite dhe Seven vazhdon të sjellë projekte të reja në tregun muzikor.

Që në fillim të karrierës, Seven ka tërhequr vëmendjen me emrin e tij. Mirëpo së fundmi teksa ndodhet në Amerikë, reperin e ka gjetur belaja.

Seven e ka ndryshuar emrin duke e bërë “Steve” për të porositur një pije pasi emrin e tij të vërtetë nuk e marrin seriozisht: Seven (shtatë).

“Nëse i them që emri im i vërtet është Seven nuk më marrin seriozisht kështu që emri im është Steve”, shkruan reperi.