Fansja e krahason me gomarin e Shrekut, reagon Luana Vjollca: Sa gjynah më vjen kur… (FOTO) – AlpeGossip
Fansja e krahason me gomarin e Shrekut, reagon Luana Vjollca: Sa gjynah më vjen kur… (FOTO)

Fansja e krahason me gomarin e Shrekut, reagon Luana Vjollca: Sa gjynah më vjen kur… (FOTO)

Shpesh herë Luana Vjollca bie pre e faqeve te meme-ve ne Instagram, por ne te shumtat e rasteve ajo qëndron mospërfillëse. Madje në shumë fotot e saja mes shumë komenteve të bukura, mund të shohim edhe shumë komente negative. Nëse ka një personazh që rri më indiferente ajo është Luana dhe ndryshe nga shumë personazhe ajo zgjedh të mos ju japë rëndësi këtyre komenteve. Por këtë herë nuk duroi dhe i dha një “thumb”, komentueses e cila është femër.

“Na e shpife, si gomari i Shrekut”, shkruan komentuesja ndërkohë Luana ja kthen kështu:

“Sa ghynah me vjen kur shoh sa shume mllef e urrejtje hedh nje femer per nje femer. Jemi kaq ven i vogel, kemi nevoje ta duam njera-tjetren!!!! Cdo femer eshte e bukur, edhe ti! Gezuar Bajramin!”.