PAMJET/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP – AlpeGossip
PAMJET/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

PAMJET/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

Mbrëmjen e djeshme u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP 2”. Para spektaklit disa nga ish-banorët parakaluan në tapetin e kuq dhe e gjithë vëmendja ishte te ta.

Më poshtë ju sjellim disa foto sesi dukeshin yjet:

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP

FOTOT/ Super elegante, si u veshën ish-banoret në finalen e BB VIP