Harrojini motrat Vjollca! Mbesa e Luanës dhe Marinës do iu lë pa ”frymë” me këtë VIDEO – AlpeGossip
Harrojini motrat Vjollca! Mbesa e Luanës dhe Marinës do iu lë pa ”frymë” me këtë VIDEO

Harrojini motrat Vjollca! Mbesa e Luanës dhe Marinës do iu lë pa ”frymë” me këtë VIDEO

Motrat Vjollca janë ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar, padyshim pamja e tyre e jashtme shpesh herë i ka vendosur në qendër të thashethemeve. Një ndër temat më të diskutuara për motrat Vjollca është pikërisht evoluimi i papritur i tyre, sidomos i Luanës.

Gjithsesi sot nuk do të flasim për Luanën dhe Marinën, por do të flasim për mbesën e tyre e cila quhet Jori, e cila ashtu si tezet ka trashëguar tipare shumë të lezetshme.

Ajo është shumë aktive në Instagram dhe poston çdo ditë foto të ndryshme nga jeta e saj, në videon që do të shikoni më poshtë do vëreni se edhe Jori sikurse Marina dhe Luana, ka një gjoks bombastik.

What ya lookin at

A post shared by GOD BLESS (@jori_paloka) on

Jori ndër të tjera duket se është edhe një vajzë që udhëton shumë ndaj mund ti gjesh shumë fotografi në vende si Parisi apo Firence.

Ndoshta edhe Jori vendosë të ndjekë shembullin e tezeve dhe t’i bashkohet shumë shpjet botës së televizionit.