Rrini ju! Ija e Besit u bë e famshme, tani mer dhe dhurata (FOTO) – AlpeGossip
Rrini ju! Ija e Besit u bë e famshme, tani mer dhe dhurata (FOTO)

Rrini ju! Ija e Besit u bë e famshme, tani mer dhe dhurata (FOTO)

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija ka hapur instagram dhe prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të fotove dhe batutave që ajo poston.

Së fundmi Ija ka postuar disa dedikime dhe dhurata që ka marë nga fansat.

Një trëndafil ku shkruhet “Për gjyshen më të famshme”, një portret dhe madje edhe plot foto të modifikuara vetëm për Ijen.