E KRAHËSUAN ME YLLIN E MANCHESTER CITY/ Reagon Kejvina: Sot me nerva… – AlpeGossip
E KRAHËSUAN ME YLLIN E MANCHESTER CITY/ Reagon Kejvina: Sot me nerva…

E KRAHËSUAN ME YLLIN E MANCHESTER CITY/ Reagon Kejvina: Sot me nerva…

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të përfolura në vendin tonë. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”, ajo është komentuar shumë në mediat sociale.

Por jo vetëm kaq, pasi bukuroshja bionde është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku me ndjekësit e saj të shumtë ndan edhe poza seksi dhe provokuese.

Por së fundmi, modelen janë duke e krahasuar me yllin e Manchester City, Erling Haland. Sipas fansave të saj, dy vajzat kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me

Së fundmi, ish-banorja e BB VIP postoi një foto ku shfaqej në ashensor dhe shkruante: “Halandi sot me nerva edhe stylish”.