Tërboi djemtë me fotot e nxehta, por Françeska Jaçe sapo pranoi që qenka e virgjër… – AlpeGossip
Tërboi djemtë me fotot e nxehta, por Françeska Jaçe sapo pranoi që qenka e virgjër…

Tërboi djemtë me fotot e nxehta, por Françeska Jaçe sapo pranoi që qenka e virgjër…

Françeska Jaçe është një nga personazhet e showbizit shqiptar që gjithmonë merr vëmendjen e mediave me foto e nxehta që publikon në profilin e saj në Instagram, ku ekspozon format trupore.

Ajo u bë shumë e njohur që pas pjesëmarrjes së saj në ‘Big Brother’ dhe që prej atëherë ka qenë shumë aktive në botën e modelingut. Ajo muajt e fundit është komentuar në media për shkak të lidhjes me biznesmenin shqiptar, Andi Geci, megjithatë asnjëherë nuk ka pranuar asgjë publikisht.

Së fundmi, Françeska u është përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, ku fansat e saj e kanë pyetur nëse është e virgjër. Modelja ka habitur me përgjigjen e saj, teksa ka pohuar se është ende e virgjër.