ZAIMINA VASJARI FOTO MBI KUZHINË/ Zbulon pamjet e brendshme të shtëpisë luksoze dhe qenka… (FOTO) – AlpeGossip
ZAIMINA VASJARI FOTO MBI KUZHINË/ Zbulon pamjet e brendshme të shtëpisë luksoze dhe qenka… (FOTO)

ZAIMINA VASJARI FOTO MBI KUZHINË/ Zbulon pamjet e brendshme të shtëpisë luksoze dhe qenka… (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari është zhvendosur së bashku me vajzën e saj Khloe dhe bashkëshortin Klodi, në strehëzën e re të familjes së saj.

arcнιтecтυre ιѕ jυѕт arт we lιve ιn.

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Përmes postimeve në “Instagram”, Zaimina ka prezantuar disa herë imazhe të vilës së saj me pishinë. Së fundmi, ajo ka pozuar e ulur mbi banakun e kuzhinës së saj super luksoze. Këngëtarja ishte veshur me tendencat e fundit të modës, fustan me printe leopardi si dhe sandale me gurë.