MË SHUMË STIL PËR KËTË VIT/ Pesë mënyra se si të dukeni më elegante në 2020 – AlpeGossip
MË SHUMË STIL PËR KËTË VIT/ Pesë mënyra se si të dukeni më elegante në 2020

MË SHUMË STIL PËR KËTË VIT/ Pesë mënyra se si të dukeni më elegante në 2020

Në vend që të ndërrojmë gardërobën, (e kush ka kohë dhe para për ta bërë këtë), na duhen disa këshilla të vërteta stili sesi të vishemi më bukur dhe më me stil në 2020-n.

Pjesa më e madhe e këshillave që do t’ju japim sot do të dëshmojnë se janë të lehta si për kohën tuaj ashtu edhe për portofolin.

Më poshtë do të njiheni me 5 mënyrat se si mund të dukeni më elegante, shumë thjeshtë!

1.Gjej një aksesor me të cilin ndihesh rehat! Një kordele, një rrip mesi, unaza etj, çdo gjë që mund të sjellë risi në look-un tënd.

2.Nxirr atë veshjen me të cilën ndihesh super dhe vishe! Mos u ndje në siklet nëse e vesh shpesh herë!

3.Eksperimento me dizajnet apo materialet. Vendosja e një bluze si një shall, apo e kundërta mund të të bëjë të dukesh mjaft trendy!

4.Ndërro çdo gjë të rastësishme me opsione më të zgjuara. Vishni diçka që bie në sy, me shkëlqim. Do të ndiheni menjëherë më të sofistikuar duke lënë rrobat e shtëpisë në shtëpi.

5.Kur je ne dyshim, vishu me një njgyrë nga koka te këmbët. Do të dukeni elegante dhe kombinimi do të jetë super i thjeshtë.

/Whowhatwear