PASI U NDA NGA STRESI/ Keisi merr vendimin e rëndësishëm… (FOTO) – AlpeGossip
PASI U NDA NGA STRESI/ Keisi merr vendimin e rëndësishëm… (FOTO)

PASI U NDA NGA STRESI/ Keisi merr vendimin e rëndësishëm… (FOTO)

Ish-bashkëshortja e reperit të njohur Stresi, Keisi është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në median rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku gjithmonë ka publikuar foto me Stresin dhe ka shprehur mbështetjen për të në ditë të vështira.

Që prej daljes së tij nga qelia, ajo ka qenë një mbështetje edhe më e madhe. Mirëpo, siç duket mes tyre gjithçka ka marr fund.

Veprimet e fundit të saj e konfirmojnë edhe më tepër ndarjen e tyre. Ashtu si të gjitha vajzat, të cilat ndryshojnë ‘look’ kur ndahen nga partneri, edhe Keisi përmes një foto në Instastory ka ftuar të gjithë ndjekësit ta ndihmojnë për t’i prerë apo jo flokët.

‘T’i pres  apo jo?’, shkruan Keisi.

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png