"KUR PUNON ME DASHURI,SHPËRBLEHESH"/ Elhaida Dani për Flori Mumajesin (VIDEO) - AlpeGossip
“KUR PUNON ME DASHURI,SHPËRBLEHESH”/ Elhaida Dani për Flori Mumajesin (VIDEO)

“KUR PUNON ME DASHURI,SHPËRBLEHESH”/ Elhaida Dani për Flori Mumajesin (VIDEO)

Elhaida Dani ka ndarë me fansat në Instagram një moment vërtet të bukur që i ka ndodhur muajt e fundit.

bëhet fjalë për vlerësimin e kantautorit Flori Mumajesi, i cili kohë më parë publikoi reagimin e tij për coverin e këngës “Plas” që kishte realizuar Elhaida.

Këngëtarja shprehet në një postim në Instagram se reagimi i Florit është më shumë sesa priste si artiste.

“Pas pak do ndaj me ju një krijim timin te ri , por më parë dua te ndalem tek një nder momentet me te bukura për mua te dy muajve te fundit… E kam parë këtë video nuk di se sa herë, thonë që kur punon me shumë dashuri të shpërblehet dhe reagimi i Florit mbi coverin tim në këtë video është me shumë se sa prisja si artiste”.