Luana na zbulon këtë detaj nga jeta e saj/ Kiara Tito ka diçka për ti thënë: Ti je… (FOTO) – AlpeGossip
Luana na zbulon këtë detaj nga jeta e saj/ Kiara Tito ka diçka për ti thënë: Ti je… (FOTO)

Luana na zbulon këtë detaj nga jeta e saj/ Kiara Tito ka diçka për ti thënë: Ti je… (FOTO)

Padiskutim që çdo gjë që Luana poston nuk ikën pa u vënë re. Luana këtë periudhë i është përkushtuar shumë koncerteve të pafundme që ka. Por në mënyre që ajo të ndihet sa me aktive në kocerte duhet të ushqehet dhe shëndetshëm.

Ajo jo vetëm që ushqehet shëndetshëm por ajo konsumon edhe ushqimin e preferuar të saj. Luanës i pëlqen shumë ushqimi Italian. Ja që me postimin e fundit zbuluam edhe një detaj tjetër nga bukuroshja Luana e cila ka marrë shumë komente në foto dhe diçka i ka shkruar edhe moderatorja bukuroshe Kiara Tito e cila i thotë: Ti je dashuri!