“ËSHTË KËNGA JONË”/ Donaldi bën gjestin e bukur dhe ka një kërkesë për Beatrix (VIDEO) – AlpeGossip
“ËSHTË KËNGA JONË”/ Donaldi bën gjestin e bukur dhe ka një kërkesë për Beatrix (VIDEO)

“ËSHTË KËNGA JONË”/ Donaldi bën gjestin e bukur dhe ka një kërkesë për Beatrix (VIDEO)

“Do doja që ta përshëndesja Trixa-n me “Fire on fire” të Sam Smith, është kënga jonë. I them që më mungon shumë dhe e dua shumë. Dhe i them që të mos më japë karton të verdhë se kartonin e parë të verdhë ma dha ditën e premte”, u shpreh Donaldi.

Kujtojmë se Donaldi, duke rrëfyer eksperiencat dhe momentet më të bukura që ka përjetuar gjatë katër muajve në shtëpi, përmendi edhe puthjen e parë që shkëmbeu me Beatrix Ramosaj.

“Kam patur pafund, ishte puthja e parë me Trixën, ardhja e Romeos me parashutë, dhe emocionin që do ta quaja të veçantë, nga kushtet dhe mënyra se si erdhi ishte shitja e pikturës, për mua ka qenë emocioni më i fortë këtu brenda, ai është emocion që nuk përsëritet”, ka thënë Donaldi ndër tjera.