PASI U FOTOGRAFUAN NË KAFE/ Skivi sqaron takimin e bujshëm me Ledri Vulën – AlpeGossip
PASI U FOTOGRAFUAN NË KAFE/ Skivi sqaron takimin e bujshëm me Ledri Vulën

PASI U FOTOGRAFUAN NË KAFE/ Skivi sqaron takimin e bujshëm me Ledri Vulën

Në të gjitha mediat rozë ditën e djeshme u perhap lajmi se Ledri Vula dhe Skivi janë pajtuar. Pasi grupi Skillz u shpërbë dy reperat prej vitesh kishin shkëputur çdo kominikim me njëri-tjetrin.

Por ditën e djeshme “Prive.al” publikoi një foto ku dyshja ishin në një kafene duke diskutuar. I kontaktuar nga “ Lajmi.net” Skivi ka treguar se ishte një takim i i rastësishëm mes tyre , por nuk e ka përjashtuar mundësinë e një bashkëpunimi apo rikthimi.

“Çfarë të them për dje? Ishte një takim i thjeshtë” – tha reperi.

Ndërsa pyetjes për ribashkim ai i’u përgjigj: “Kjo pyetje është 1 milionëshe”, duke lënë të hapur mundësinë e një rikthimi të dyshes së famshme të hip hop-it.