Luana Vjollca e paska tatuazhin më të madh te zona intime dhe ju mund ta shihni tani! (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca e paska tatuazhin më të madh te zona intime dhe ju mund ta shihni tani! (FOTO)

Luana Vjollca e paska tatuazhin më të madh te zona intime dhe ju mund ta shihni tani! (FOTO)

Epo shpesh herë stina e verës u zbulon shumë sekrete VIP-ave shqiptare…

Që Luana Vjollca kishte tatuazh në zonën intime këtë nuk e kemi ditur më parë dhe bikinit e vogla qëajo vesh jo vetëm që i nxjerrin në pah linjat e saj super seksi, por edhe tatuazhin e fshehtë. Herë herë në rrjete sociale apo TV, Luana ekspozon vetëm tatuazhet e saj, atë në krah dhe atë në gisht ku shihet simboli i shqiponjës.

Në foton e postuar së fundmi ajo shihet mjaft seksi dhe HOT, por këtë herë na zbuloi se tatuazhi i saj nuk është aq i vogël sa dukej te fotoja paraardhëse, ku e zbuloi për herë të parë. Hmm, ca mendoni se është, pasi sikur edhe ‘zoom’ t’i bësh fotos nuk duket ende.