HABIT Kastro Zizo! Gjuan me shpullë veten në mes të emisionit: Do shkoj në… (VIDEO) – AlpeGossip
HABIT Kastro Zizo! Gjuan me shpullë veten në mes të emisionit: Do shkoj në… (VIDEO)

HABIT Kastro Zizo! Gjuan me shpullë veten në mes të emisionit: Do shkoj në… (VIDEO)

Ai është një nga këngëtarët e njohur në vendin tonë, i cili gjithmonë tërheq vëmendjen me batutat dhe deklaratat e ndryshme që bën në intervista dhe në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Kastro Zizon, i cili i ftuar në emisionin ‘Thumb’ ka habitur me veprimin tij.

Shumë personazhe të njohur të showbizit shqiptar kanë dërguar videot e tyre përshëndetëse për episodin e fundit të emisionit ‘Thumb’. Njëri ndër tyre ishte edhe Kastro, i cili gjatë momentit që ka bërë xhirimin e videos ja ka futur vetes me shpullë.

“Hej hej, ‘Thumb’ sezoni mbaroi pushimet do ti kaloj mu në hale të gomerëve,” ka thënë Kastro teksa ka gjuajtur veten me një shpullë në fytyrë.

Thumbi i fundit i sezonit 🙈 Si ikuuuuu, si ikuuu. E kemi mbyllur me nder e me lavdi dhe do argetoheni pafund jo vetem me personazhet, por dhe me prapaskenat e " Kur xhirohej nje Thumb". Faleminderit te gjithe personazheve qe kane folur si kurre me pare pa piken e drojes ne studion tone, qe nuk shmangen asnje pyetje dhe qe e rikonfirmuan edhe njehere Thumbin e nenes 😂 si emisionin numer nje te showbizit shqiptar. Faleminderit gjithe bletezave tona qe na ndjekin nga e gjithe bota dhe qe na treguan me nivelet e audiences ne nje televizion te vogel si Abc news, se ne fakt kur nje produkt eshte i mire nuk ka rendesi sa i madh eshte ekrani ku shfaqet 😉 Se nderkohe formate te ngjashme, ne ekrane te medha rezultuan te dobeta dhe u fiken pa nisur mire. Jeni ju qe na beni ta duam edhe me shume ate qe bejme. Mirenjohje pafund per gjithesecilin🙏❤❤❤ Faleminderit skuadra jone e palodhur e Thumb, faleminderit nga zemra per gjithe punen tuaj. Sezoni i ri do na gjej me ndryshime te medha, puna ka filluar😉 Mezi po preeeesssssim te rifillojme. Shihemi ne Shtator 🐝🐝 Bzzzzzzzzzzzzzzz

A post shared by sipas_fatmes (@sipas_fatmes) on