“TI U MËRZITE QË ZGJODHI EFIN”/ Kiara xheloze për Luizin? Ja çfarë ndodhi brenda shtëpisë së BBVIP (VIDEO) – AlpeGossip
“TI U MËRZITE QË ZGJODHI EFIN”/ Kiara xheloze për Luizin? Ja çfarë ndodhi brenda shtëpisë së BBVIP (VIDEO)

“TI U MËRZITE QË ZGJODHI EFIN”/ Kiara xheloze për Luizin? Ja çfarë ndodhi brenda shtëpisë së BBVIP (VIDEO)

Sipas Oltës distancimi i menjëhershëm i Kiarës nga Luizi, ndodhi për shkak se ky i fundit zgjodhi Efin, si zërin më të mirë në ‘The voice of Big Brother’.

Edhe pse ky gjykim u kundërshtua nga Kiara, Olta vazhdoi të ngulte këmbë në mendimin e saj. Nga ana tjetër, Kiara tha se nuk ka lidhje fare, por ishte mërzitur për arsyet e veta personale.

Ajo shtoi se nuk e mori fare për keq zgjedhjen e Luizit, pasi fundja ata janë në një lojë. Por, pavarësisht të gjitha shpjegimeve dhe argumenteve të Kiarës, Olta tha se kështu e ka menduar ajo situatën.

 

VIDEO