Moderatori i njohur kap ‘MAT’ Oriola Marashin teksa dëfrehet në club kur Noizy performon (VIDEO) – AlpeGossip
Moderatori i njohur kap ‘MAT’ Oriola Marashin teksa dëfrehet në club kur Noizy performon (VIDEO)

Moderatori i njohur kap ‘MAT’ Oriola Marashin teksa dëfrehet në club kur Noizy performon (VIDEO)

Oriola Marashi mbrëmjen e kaluar ishte e pranishme në një ndër evetet e organizuara në kryeqytet. Ajo mahniti të gjithë me veshjen e saj, ku shiheshin lehtë format trupore. Duhet thënë se vërtet dukej seksi dhe e veçantë. Por pas këtij eventi bukuroshja ka shkuar edhe tek koncerti i mikut të saj, Noizy-t. Këtë e ka bërë të ditur moderatori i njohur, Kelvi Kadilli. Ai ka postuar një video në ‘Insta Story’ ku shihet Oriola duke kërcyer, teksa në skenë po performon Noizy. Shihni videon më poshtë dhe do kuptoni se ka patur të drejtë moderatori që vendos ‘emoji’ flake.