FOTO/ Të gjitha vajzat e njohura mbrëmë takuan të njëjtin burrë. Dhe i thanë të njëjtën gjë – AlpeGossip
FOTO/ Të gjitha vajzat e njohura mbrëmë takuan të njëjtin burrë. Dhe i thanë të njëjtën gjë

FOTO/ Të gjitha vajzat e njohura mbrëmë takuan të njëjtin burrë. Dhe i thanë të njëjtën gjë

Që mbrëmë kishte një event të rëndësisëhm, u mor vesh andej nga pasditja, kur Instagrami u mbush me foto nga sallonet e bukurisë të Tirans, ku vajzat e njohura po grimoheshin e zbukuroheshin. Leqë ftesta e vulosura me “ODA” kishin ditë që na paralajmëronin për mbrëmjen gala, që mblodhi më të njohurit artit, biznesit, politikës. Pamë fustane, këpucë elegante, pispillosje.

Vajzat ishin bërë si kukulla dhe bënë të gjitha të njëjtën gjë: një foto me grimierin që Kim Kardashian e bëri të njohur cep më cep. Mario Dedianoviç, i ftuari special i mbrëmjes, u tregua një kavalier i vërtetë dhe pozoi më të gjitha vajzat që patën dëshirë të kishin një foto me të, dhe që kushedi sa shumë kaq qenë.

Ne mblodhëm ato që në rrjet hodhën foton dhe shkruan pothuajse të gjitha të njëjtën gjë, fjalinë e famshme të Kim Kardashian: Sa bukur Marioooo!