E KUPTUAM SE KUSH DO PREZANTOJË/ Kur do të fillojë programi “E diell”? – AlpeGossip
E KUPTUAM SE KUSH DO PREZANTOJË/ Kur do të fillojë programi “E diell”?

E KUPTUAM SE KUSH DO PREZANTOJË/ Kur do të fillojë programi “E diell”?

Prej disa ditësh kemi parë promon e programit “E diell” në Top channel e përmes saj kemi arritur të kuptojmë se prezantuesit do të jenë Fjoralba Ponari, Edi Manushi dhe Nevina Shtylla.

Por veç kësaj videoje plot energji data e fillimit të emisionit në këtë sezon të ri nuk është bërë e ditur akoma.

View this post on Instagram

“E Diell” is back!! @topchannelalbania

A post shared by 🦋 (@fjoralba.ponari) on

Ditën e sotme burime pranë “Xing.al” kanë bërë me dije se programi argëtues i të dielës në ekranin e madh të “Top Channel” do të fillojë transmetimet në datën 27 janar.

Deri atëherë mezi po presim të shohim ndryshimet e reja të këtij programi…