Refuzoi të puthej në buzë me Arian Çanin, ai e fëlliq Kejvinën para të gjithëve: I fut duart nga mbrapa dhe i gjen … (FOTO) – AlpeGossip
Refuzoi të puthej në buzë me Arian Çanin, ai e fëlliq Kejvinën para të gjithëve: I fut duart nga mbrapa dhe i gjen … (FOTO)

Refuzoi të puthej në buzë me Arian Çanin, ai e fëlliq Kejvinën para të gjithëve: I fut duart nga mbrapa dhe i gjen … (FOTO)

Arian Çani është një ndër moderatorët më të preferuar shqiptarë, edhe pse e shajnë shumë e duan. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe aty takoi edhe Kejvinën. Si gjithmonë velina shkoi edhe te Çani për t’i drejtuar një pyetje. Por ne hyrje kur e takon moderator e ngacmon duke zgjatur koken dhe ta puthte, por Kejvina refuzoi. Por pas shumë e shumë batutash ai e fëlliq Kejvinën para të gjithëve.

Me duart nga mbrapa Çani i gjen ‘dashur pa dashur’ diçka: etiketën e fustanit. Kejvina u skuq pak dhe e ‘turpëruar’ ia kthen: “Lëre se është etiketa”

Ndërkohë Mamaqi i plas: “Do e kthejme tani se e marrim vetem per nje dite” dhe kështu bënë të gjithë të shkriheshin së qeshuri.