“A je e lumtur…?” Përgjigjia e Lori Hoxhës del jashtë parashikimeve (FOTO) – AlpeGossip
“A je e lumtur…?” Përgjigjia e Lori Hoxhës del jashtë parashikimeve (FOTO)

“A je e lumtur…?” Përgjigjia e Lori Hoxhës del jashtë parashikimeve (FOTO)

Ajo është një nga femrat shqiptare që e shijon jetën në maksimum.
Trashëgimtarja e Top Media është gjithmonë në udhëtime, vesh rrobat më të shtrenjta dhe ka vëmendjen e të gjiihëve. Postimet e saj gjithashtu kanë bërë zili fansat e saj.

Por pyetja që do kuriozonte të gjithë është nëse është e lumtur apo jo Lori që duket se nuk i mungon asgjë.

Kjo pyetje i ka ardhur nga një prej fansave të saj, por përgjigja nuk ishte ajo që pritej.

‘Jo çdo ditë, por po jam’ ka thënë Lori.