TË VOGLA DHE ASIMETRIKE/ VIP-et shqiptare janë “marrosur” pas këtij trendi të ri të çantave (FOTO) – AlpeGossip
TË VOGLA DHE ASIMETRIKE/ VIP-et shqiptare janë “marrosur” pas këtij trendi të ri të çantave (FOTO)

TË VOGLA DHE ASIMETRIKE/ VIP-et shqiptare janë “marrosur” pas këtij trendi të ri të çantave (FOTO)

Një nga trendet e fundit të aksesorëve janë edhe çantat e dorës të vogla dhe asimetrike.

Duket se këtë trend paksa të “çuditshëm”  e kanë përqafuar edhe vajzat tona të ekranit të cilat nuk kanë nguruar të kenë një të tillë në garderobën e tyre.

Motrat Lori dhe Sara Hoxha si dhe Riselda Sejdiaj e kanë bërë për vete megjithëse të markave të ndryshme.

Megjithatë e përbashkëta qëndron në ngjyrën e tyre ku mesa duket vajzat e kanë preferuar të zezë e cila kombinohet me çdo veshje ose duke qenë se kanë guxuar në formën nuk kanë dashur të “rrezikojnë” edhe në ngjyrë.

Lori Hoxha

Sara Hoxha

Riselda Sejdiaj

/AlpeNews.al