PASI U SIGURUA QË SHPËTOI NGA VARFËRIA/ Elvana Gjata bën veprimin e çmendur duke çuar milionat dëm në mes të detit (FOTO) – AlpeGossip
PASI U SIGURUA QË SHPËTOI NGA VARFËRIA/ Elvana Gjata bën veprimin e çmendur duke çuar milionat dëm në mes të detit (FOTO)

PASI U SIGURUA QË SHPËTOI NGA VARFËRIA/ Elvana Gjata bën veprimin e çmendur duke çuar milionat dëm në mes të detit (FOTO)

Elvana Gjata së bashku me moderatorin e njohur Ermal Mamaqi kanë marrë pjesë për herë të parë në Festivalin e Kanës për të promovuar filmin “Dy Gisht Mjaltë”.

Të dy personazhet e njohur publikë parakaluan në tapetin e kuq dhe Elvana fitoi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e mrekullueshëm të dizajnuar nga Valdrin Sahiti.

Pas pjesëmarrjes në eventin më të rëndësishëm të kinematografisë në Evropë, Elvana ka realizuar një photoshoot magjepsës në bregdetin e Kanës.

E megjithatë kjo nuk ka kaluar pa një’papërgjeshmëri’ të vogël të Elvanës, pasi gjatë photoshoot-it ka “shkatërruar” këpucët Jimmy Choo të cilat kushtojnë deri në 700$ dhe fustanin e saj.

“Ju duhet një eksperte për të shkatërruar këpucët tuaja, Jimmy Choo dhe fustanin “couture”, më telefononi”, ka shkruar këngëtarja mbi video.