BRUNE DHE ME VETULLA TË HOLLA/ Ja si dukej Afërdita Dreshaj para famës – AlpeGossip
BRUNE DHE ME VETULLA TË HOLLA/ Ja si dukej Afërdita Dreshaj para famës

BRUNE DHE ME VETULLA TË HOLLA/ Ja si dukej Afërdita Dreshaj para famës

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, ndonëse prej vitesh është larguar në SHBA vazhdon ende të mbetet një ndër personazhet më të komentuar në media. Siç dihet një vit më parë ajo i dha fund beqarisë në një dasmë madhështore në Miami, ceremonia e së cilës mori vëmendjen e të gjithëve.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një video të shumë viteve më parë. Në video, Afërdita shihet në një moshë shumë të vogël teksa këndon në një festival fëmijësh.

‘Unë e vogël duke kënduar’, ka shkruar modelja pranë videos.