SHKËLQEU NË DASËM ME FUSTANIN “DIOR”/ Ja shuma e “çmendur” që shpenzoi Lori Hoxha (FOTO) – AlpeGossip
SHKËLQEU NË DASËM ME FUSTANIN “DIOR”/ Ja shuma e “çmendur” që shpenzoi Lori Hoxha (FOTO)

SHKËLQEU NË DASËM ME FUSTANIN “DIOR”/ Ja shuma e “çmendur” që shpenzoi Lori Hoxha (FOTO)

Lori Hoxha i mahniti të gjithë me veshjen e saj në dasmën e Ledionit edhe Sarës.

Me një fustan klasik  të Dior e cila e tregonte gjithë elegancë.

Por sigurisht që jemi kurioz të dimë koston e këtij fustani dhe faqa “what they wearn” sapo na e tregoi.